Чайники із заварними блоками: особливості вибору

Електричний чайник більш комфортний у використанні, ніж його традиційні аналоги, тому пристрої популярні серед українців. Його основні переваги — швидке нагрівання води, при цьому ручка залишається холодною. У тренді електричні чайники з заварниками. Розглянемо, як правильно вибрати пристрій.

Основні технічні характеристики

Від них залежність практичність та можливості приладу. Обираючи, зверніть увагу на такі параметри:

  • об’єм резервуара;
  • матеріали корпуса;
  • тип фільтраційного елементу;
  • дизайн.

Обираючи за об’ємом резервуара, враховуйте, яка кількість персон користуватиметься пристроєм. Для однієї людини достатньо з ємністю до 1 л, а для великої родини варто подивитись моделі більше, ніж на 2-2,5. Фільтр для чаю може бути виконаний у вигляді тонкої сітки або металевої колби з отворами. Чайники з другим варіантом дорожчі, але більш практичні. Сітка зазвичай дуже тонка та з часом рветься.

Від матеріалів корпуса залежать екологічність пристрою, вартість та спосіб догляду. Якщо шукаєте бюджетну модель, можна купити електрочайник з пластику. Матеріал невибагливий у догляді. Найекологічнішими та найдорожчими вважаються прилади зі скла та кераміки. Оптимальний варіант за співвідношенням ціна/якість — метал.

Додаткові можливості: на що варто звернути увагу

Функціональність — вагомий критерій під час вибору техніки. Бренди оснащують електричні чайники різноманітними фішками, щоб вони були максимально ефективними в експлуатації. Найпопулярніші додаткові опції:

Чайники із заварними блоками: особливості вибору
  1. Світлова індикація та підсвітка. Коли пристрій працює, кнопка ввімкнення/вимкнення горить червоним або іншим кольором. Завдяки підсвітці резервуара можна оцінити кількість води, не включаючи на кухні основну лампу.
  2. Фільтр проти накипу. З часом на дні утворюється наліт, який складається із солей, що не розчинились у воді та складно піддається видаленню. Фільтр захищає чайник від накипу та продовжує термін його служби.
  3. Подвійні стінки. Завдяки такій конструкції ризик обпектись зводиться до нуля. Подвійні стінки дозволяють зберігати температуру води. Рідина надовго залишиться гарячою.
  4. Розумний підігрів. Не для всіх напоїв потрібен крутий окріп. Наприклад, для заварювання деяких сортів чаю достатньо всього 60 градусів. Чайники з розумним підігрівом здатні підвищити температуру, не киплячи воду.
Чайники із заварними блоками: особливості вибору

Більшість сучасних чайників з функцією вимкнення при ввімкненні з порожнім резервуаром. Завдяки цій опції пристрій випадково не згорить. Ще одна крута фішка — звуковий сигнал. Не треба стояти над чайником в очікуванні, коли він закипить. Техніка просигналізує звуком про це.

Чайники із заварними блоками: особливості вибору

Обираючи електричний прилад, зверніть увагу на бренд. Краще довіряти техніці світових виробників. Вони використовують якісні матеріали та топові технології. Купуючи електрочайник з заварником та додатковим функціоналом, ви отримуєте 2 прилади в одному. Враховуйте вищеперераховані характеристики, щоб не прогадати з вибором!

Обратите внимание:  Масло моторное aveno: залог надежной работы двигателя