Полезные статьи

Насоси фекальні заглибні в магазині fontan в киеве

Багато приватні будинки в зв’язку з різними факторами не можуть під’єднатися до централізованої системи каналізації або поставити колодязь-відстійник. З цієї причини господарі змушені застосовувати каналізаційну яму, яку необхідно іноді чистити від стоків.

Для відкачування ями для стічної води застосовується насос дренажно-фекальний. Головна його функція — відкачування рідин, що включають тверді і м’які домішки, біологічний і штучний сміття. А купити хороший Дренажно Фекальні Насос, можна в магазині https://fontan.org.ua/catalog/fekalnyi.

У чому різниця між фекальним і фекальних насосом?

Насос дренажно-фекальний часто порівнюється з дренажним. Головне його відмінність-це наявність фільтра механічного очищення для затримування твердих частинок, які можуть привести до поломки. Фільтр робиться з хорошого і міцного металу. У комплект також входить подрібнювач відходів. Фекальні насоси теж мають фільтр, але виключно він призначається лише для захисту саме механізму від сміття.

Різниця між фекальним і дренажним насосами

Функція насосів для дренажу — відкачування тільки чистої води і перевезення її в будинок. Насоси для зливних ям призначаються для забруднені рідин.

У септиках також застосовується вигрібної насос, тільки дуже рідко, тому що в них застосовується принцип відстоювання. Домішки осідають вниз, а вода надходить у другу камеру. У вигрібній ямі все залишається в одній камері, з цієї причини вона швидше забруднюється. У більшості випадків каналізаційну яму чистять раз на рік восени, але часто це необхідно робити частіше, за характером заповнення.

Насоси для зливних ям не фіксуються стаціонарно, а відразу виймаються з ями після застосування.

Дренажні насоси, види

Дренажні насоси відрізняються по конструкції і установчого способу. Серед розмаїття насосів дренажно-фекальних для очищення зливних ям найкращим чином підійдуть: заглибні, напівзаглибні і поверхневі.

Насоси фекальні заглибні

Насоси погружного типу фекальні застосовуються в хімічно агресивних середовищах, з цієї причини роблять подібні агрегати з чавунним і сталевим корпусом, стійким до появи корозії. Встановлюють насос погружного типу на саме дно ями для стічної води вертикально або горизонтально. Для цього:

  • на поверхні стін ями встановлюють особливі напрямні, щоб виключити перекіс фекального насоса;
  • на дно насоса підключають відрізок труби для проведення робіт з очищення (відкачування нечистот);
  • до корпусу насоса підключають ланцюг / канат сталевий, завдяки якому буквально опускають насос в каналізаційну яму на дно (або ж просто нижче рівня рідини) і включають насос в електрична мережа.

Поплавок дає можливість контролювати роботу насоса. Як тільки рівень стоків в ямі стає занадто низьким, від поплавка надходить сигнал виключення. Це охороняє неодружене перекачування насосом повітря і економить електричну енергію.

Помпи занурені вимагають чищення через 3 місяці безперервної роботи та заміни масла через 2000 годин експлуатації. При появі сторонніх шумів або скреготу, слід вимкнути насос дренажно-фекальний і вимити, видаливши потрапили в робоче колесо великі відходи.

Найбільша потужність аналогічних насосів — 40 кВт.
Найбільший стічний обсяг, який може перекачати насос за 1 годину — 400 метрів кубічних.
Насоси каналізаційні (фекальні) напівзаглибні
Напівзаглибні вертикальні насоси, на відміну від попередньої моделі, роблять з матеріалів, які не можуть чинити опір корозії. Але, беручи до уваги робочий принцип, це не вважається мінусом.

Зразок робіт полупогружной каналізаційного насоса

Під час установки насоса його мотор залишають за межами ями для стічної води, тоді як робочу частину опускають в резервуар зі стоками. Поверхневі дренажні насоси, також, як заглибні оснащують вимикачем поплавця, але в силу невеликого діаметра труб, в аналогічній конструкції неможливо встановити подрібнювач. З цієї причини напівзаглибні фекальні насоси застосовують виключно для відведення стоків з твердими включеннями, їх розмір не перевищує 1,5 — 5 см. Глибина занурення цілком у владі від довжини робочого шланга.

Насоси каналізаційні (фекальні) поверхневі

Поверхневі фекальні насоси встановлюють поза ями для стічної води, опускаючи на її дно тільки шланг. Дренажні насоси даного типу вважаються мобільними, завдяки малій вазі і простоті установки їх використовують кілька разів на рік для очищення ями для стічної води, після цього розбирають і прибирають. По матерiалам https://fontan.org.ua/