Полезные статьи

Насіння соняшнику

На дохід фермера серйозно впливає якість купленого ним матеріалу для посіву.

Вибір насіння соняшнику сьогодні дуже великий. Можна орієнтуватися На ціну, врожайність, олійність і інші параметри. Варто також передбачати, наскільки підібраний сорт або гібрид підійде для вирощування в певній місцевості (термін дозрівання). Якщо не взяти до уваги клімат, урожай буде не таким великим. Тому вибрати якісне насіння соняшнику можна на сайті https://lnzweb.com/ru/sunflower.

Грамотний вибір матеріалу для посіву так важливий

При грамотному виборі насіння, врожайність соняшнику сягає 40 центнерів з гектара і навіть більше, зменшується ризик повної або часткової втрати врожаю через ураження шкідниками, бур’янами або посухою. Ціни, за якими можна придбати насіння соняшнику, як можна помітити, бувають різноманітними. Вони залежать від декількох моментів: країни виробника, популярності торгової компанії (перевіреності бренду), технології вирощування (звичайна або під гербіцид), від того сорт це або гібрид.

У наш час багато фермерів предпочтают купувати посівний матеріал соняшника під Евролайтнінг, Експрес або Гранстар. Це можна пояснити тим, що за подібними рослинами легше доглядати. Що стосується термінів дозрівання, грамотний вибір залежить від клімату. Порадити відповідний термін дозрівання можуть кваліфіковані агрономи, які практикували вирощування соняшнику в цьому регіоні.

Для Борлу північних регіонів повинен бути набагато низький термін вегетації, для південних — більше великий. Так, наприклад, на півдні України можна вирощувати: Дунай, Дністер, Рімі, НК Бріо, Меркурій, НК Конді. У північних — НС-Х-6043, Меридіан, Далія і т.п.

Посухостійкість теж грає дуже важливу роль. А для регіонів де навесні і в першій половині літа буває багато опадів, важлива стійкість до пероноспорозу. А для хороших грунтів, де існує багато азотних добрив, варто звертати вни мание на стійкість до вилягання.

Великі компанії-виробники матеріалу для посіву іноді читають безкоштовні лекції з вибору матеріалу для посіву для певних регіонів, а агрономи компаній з продажу матеріалу для посіву дуже часто рекомендують безкоштовні консультації власним клієнтам.

Повна технологія вирощування соняшнику включає не тільки покупку насіння, але і протруйників, гербіцидів, десикантів, інсектицидних препаратів та інших засобів захисту рослин, які можуть вберегти врожай від шкідників і захворювань.