Як підібрати квартиру в новому будинку тема серйозна і об’ємна. Тому перейдемо відразу до суті. Вибір квартири в новому будинку-перші кроки:
А портал «Вдома» створений для зручного підбору житла у новобудовах без допомоги посередників, дивіться детальніше на https://vdoma.online/. Для початку потрібно визначитися з розташуванням майбутньої квартири. Виходячи з цілей покупки, нове житло може купуватися з метою поліпшення умов проживання сім’ї (найбільш популярний варіант), для забезпечення житлом деяких домочадців (студенти, які переїжджають в інше місто, молодята І т.д.), з метою грошові вкладення та отримання доходу від здачі в найм, або ж сім’я вирішила замінити район, місто, або навіть регіон проживання.
Чітко спланувати бюджет! Вирахувати, скільки буде потрібно позичкових коштів, і чи впораються сімейні доходи з іпотечним навантаженням. Потрібно враховувати потенційні витрати на обробку, меблі та оформлення документів.
Виходячи з бюджету, визначити тонкощі по квартирі — Кількість кімнат, наявність обробки та інше. Чи є час і можливості для самостійного пошуку об’єктів, або ж додавати до статті витрат послуги агентів нерухомості.
Вибрати правильного забудовника. Ключовий момент. З нього і починаємо.
Перевірка забудовника коли купуєте житлову площу в новому будинку: докладна інструкція
Отже, визначимося, на що необхідно звертати власну увагу під час вибору забудовника, іншими словами конкретно особи, відповідальної за будівництво новобудови. Перевірити забудовника можна особисто, із застосуванням відкритих відомостей. Ця перевірка дасть можливість скласти все враження про доброчесність забудовника, його стійкості і старанності. Однак залучення юриста для так званого правового аудиту забудовника істотно заощадить Ваш час і дасть можливість отримати більш вичерпну інформацію про забудовника.
Планування і метраж
У будинках економ — і комфорт-класу невелика кількість варіантів планувань. Вільне планування дасть можливість вибрати розмір і форму кімнат, але ремонт буде коштувати дорого.
Важливо: виконати ремонт в квартирі з вигнутими або округлими поверхнями стін куди складніше — буде непросто розташувати радіатори і кондиціонери, вішати полки і картини, шпалери можуть відшаровуватися і пузиритися. Тому краще підбирати з прямими кутами і трапецієподібні приміщення.
Розрахуйте бюджет
Перш ніж почати пошук квартири, необхідно визначитися з тією сумою, яку ви можете витратити на її покупку. Для чого це необхідно? Відповідь цілком зрозумілий-так ви зможете правильно оцінити власні матеріальні можливості і не забратися у фінансову яму, через необачність підібравши і купивши в новому будинку квартиру, яка врешті-решт вам виявилося не по кишені.
Оцініть власні справжні матеріальні можливості. Давно відкладаєте гроші з зарплати і в банківській структурі накопичилася велика сума? Чудово, тоді покупка квартири стане хорошою інвестицією. Якщо ж на одноразову оплату мало коштів, подумайте про оплату частинами або позику під заставу нерухомості на покупку житла. Тим більше це важливо для молодих сімей, військових, володарів сертифікатів сімейного капіталу та інших категорій, яким доступна державна допомога. В кінцевому рахунку потрібно чітко відзначити граничну суму, в рамках якої буде підбиратися а чи інша новобудова і Житлова площа в ній.
При розрахунку бюджету головне не забути врахувати:
- клас новобудови;
- розташування комплексу;
- метраж квартири;
- ціна облицювання.