Полезные статьи

Ремені стяжні

Для гарної перевезення вантажів, щоб вони краще збереглися, їх слід зміцнити.

В наш час користуються великою популярністю ремені стяжні. Маючи такі, господарі важких вантажів, будь то навіть причепів або напівпричепів, можуть легко за допомогою натяжної пристрою закріпити їх, а придбати ремнi можна на сайтi u-p-t / styajnye remni.

Ремені стягнуті для вантажу складаються:

  • тканинної стрічки;
  • натяжна храповий механізм;
  • кінцевий з’єднувач.

Плюси стяжних ременів

У наш час багато хто вже знає, що для транспортування важких предметів необхідно придбати ремені стяжні, оскільки вони прості в експлуатації і дуже надійні. Крім того, ними дуже зручно користуватися, вони не спотворюють речі, оскільки контактують з м’якою тканинної стрічкою. Нерідко їх застосовують для траспортування меблів і великої домашньої техніки.

Незважаючи на власну м’якість, текстильна стрічка робиться з дуже міцного матеріалу і може витримати дуже високі навантаження. Так, ремені стяжні нерідко застосовують не тільки за власним цільовим направленням. Іноді їх використовують, якщо це необхідно відбуксирувати автомобіль, який застряг на бездоріжжі. При цьому один кінець ременя прикріплюється до жорсткої опори (наприклад, до стовпа або дерева), а інший до буксирувальний гак автомобіля. Застосовуючи натяжна механізм ременя, роблять тягове зусилля.

Як підібрати ремені стяжні

Для початку, необхідно враховувати бажану протяжність ременя, а ще розміри і вага вантажів, що транспортуються. Від цього може залежати конфігурація кріпильного пристрою.

Стягнутий ремінь має такі кріпильні складові як храпових замок і кінцевик.

Храпових замок

Храпових замок, по-іншому званий трещеткой, грає роль натягача в стяжних ременях, тримає стрічку в натягнутому стані, не даючи можливість їй рухатися в зворотному напрямку. Від якості цієї деталі залежить надійність стяжного ременя. Замок забезпечується ручкою, яка може бути зроблена з алюмінію або пластику. Сам же храповий механізм робиться з хорошого сплаву

Кінцевик

Концевики бувають різної комбінації у вигляді:

  • гака;
  • кільця;
  • скоби.

Стягнуті ремені вибирають з потрібними наконечниками в залежності від типу вантажу, що перевозиться.

Як застосовувати стягнутий ремінь

Стягнутий ремінь, в основному, складається з 2-ух частин:

  • текстильна стрічка з гачком на кінці;
  • стрічка з гаком на одному кінці і храповим замком на іншому.

Наше завдання охопити вантаж ременем, зафіксувати його за допомогою гака і добре натягнути. Варіантів кріплення вантажу може бути два: натяжна і якірний. При першому способі для гарного закріплення вантажу необхідно застосовувати як мінімум кілька стяжних ременів, а при другому — 4-ри.

Для натягу ременя слід здійснити наступні дії. Підняти ручку храпового замку і просунути в отвір стрічку, перед цим необхідно підтягнути фіксатор на себе. Потрібно вийняти стрічку до необхідної довжини, а потім рухами рукояті вгору-вниз натягуємо стрічку. Обов’язково спостерігати за тим, щоб стрічка не перекручувалася. При досягненні достатньої натягу стрічки, за допомогою фіксатора закріпіть храпових замок і опустіть ручку.

Для ослаблення натягу стрічки і звільнення вантажу, слід приготувати наступний:

Потягнути фіксатор на себе і підняти ручку храпового механізму
Вийняти стрічку.
Опустити ручку, повернути храповик в початкове положення.
Іноді зручно робити натяг стяжного ременя при закритому механізм хропіння, просунувши стрічку знизу. В даному випадку складніше буде зробити зворотні дії з ослаблення натягу стрічки і звільнення вантажу.