Як вибрати якісну меблеву тканину

Перед придбанням дивана потрібно враховувати не тільки його габарити, але і якість матеріалу оббивки.

Необхідно напевно знати майбутню інтенсивність застосування і її функціонал. Наприклад, якщо передбачається застосовувати диван як місце для сну для щоденного сну, перевагу краще віддати простий і міцної тканини, яка витримує великі повсякденні навантаження. А для декоративного м’якого куточка в гостьовій, вже можна підібрати що-небудь красивіше, трохи дорожче, і, може бути, менш зносостійке.

Слід завжди при виборі м’яких меблів передбачати забарвлення оббивки і єдину палітру кольорів інтер’єру. Припустимо, великогабаритний диван, який є центральним об’єктом в гостьовій або залі, повинен палітрою кольорів, текстурою або візерунками матеріалу оббивки перегукуватися з текстурою і палітрою кольорів: покриття для підлоги, портьєр, стін або іншого гарнітура меблів. А якщо вам потрібна якісна меблева тканина, рекомендуємо відвідати магази https://lightstar.com.ua/, тут хороший каталог тканин і вибрати те що вам потрібно буде дуже легко.

Параметри і властивості хорошого матеріалу оббивки

Є одні тканини, які легше вимити або почистити, інші — більш стійкі до зношування, треті — виглядають благородніше і дорожче. Їх сегмент цін також важливий, адже від ціни матеріалу оббивки залежить остаточна вартість на готовий предмет м’яких меблів.

Слід завжди пам’ятати про основному — ідеальна тканина для диванної оббивки нешкідлива для людського здоров’я, тим більше якщо він призначається для дитячої, і вихованців проживають в будинку.

Виготовлення меблевого текстилю вимагає виконання особливою технологією. Існує дуже багато варіантів тканин: неткані і ткані, з добавкою синтетичних волокон і цілком реальні, з укріпленої структурою для стійкості до зношування і без, з найрізноманітнішим співвідношенням домішок штучних і натуральних ниток і інші. Абсолютно будь-яка інформація повинна бути вказана в офіційному документі матеріалу і схематично відображена на ярлику етикетки.

Обратите внимание:  Инвестиционная привлекательность недвижимости за рубежом

Ознайомимося з параметрами, за якими цінується якість матеріалу оббивки:

  • Стійкість до протирання ниток і зношування ворсу матеріалу. Цей показник показує, чи з’являться на оббивці місця для посадки через дірявих волокон, і ще будуть вони видно якщо порівнювати з іншими частинами — підлокітниками і спинкою.
  • Стійкість кольору (фарби) волокон. Тканина прекрасної якості колір не втрачає і насиченості при впливі променів ультрафіолету. Також вона не піддається вигоряння через роки використання.
  • Піллінгуемость матерії. Цей показник показує, чи будуть на тканини в ході експлуатації виникати Пілл, іншими словами катишки.
  • Присутність спеціалізованих просочень. Найбільше матеріал для оббивки просочується складами щоб надати властивостей водоотталкивания. Рідше просоченнями, які дають можливість збільшити стійкість до зношування оббивного полотна.
  • Гіпоалергенність і екологічність. Якщо матерія зіткана зі справжніх волокон, то цей показник буде найвищим. Якщо є в будинку люди який схильний до алергії або маленькі дітки, потрібно враховувати саме цей показник.
  • Проникність повітря тканини. Коли матерія не перешкоджає вільної повітряної циркуляції, вона довше залишається в придатному стані. Іншими словами під час експлуатації легше пропускає повітря і оберігає розтріскування і розриви оббивки. І ще ця тканина створює хороші умови для щоденного застосування м’яких меблів — для відпочинку або сну.

Правила вибору тканини

Купуючи м’який куточок, тахту або диван необхідно правильно підібрати модель не тільки за зовнішніми показниками — красі, дизайну і помилкового матеріалу, але і за принципом роботи — характеристикам ергономіки і формі. При подібному правильному підході шанс вибрати «перлину» істотно збільшується.

Обратите внимание:  Як вибрати земельну ділянку

Отже давайте розглянемо, за якими параметрами варто вибирати матеріал для оббивки:

  • Міцних показників — це вічна дилема між справжньою, але недовговічною і штучної, але стійкої до зносу.
  • Наявність ворсу на тканини і його походження. Наприклад, до текстилю рослинно походження відносяться — шовк, льон і бавовна, а до тварини народженню стосується дана шерсть.
  • Гігроскопічність і стійкість до вологи матерії. Радикально протилежні критерії говорять про можливість матеріалу, в першому варіанті — вбирати пари перегріті з повітря, а в іншому — встояти перед розлитої на диван рідиною. Подібним чином, якщо в приміщенні може бути дуже висока вологість, необхідно підбирати вологостійкі матеріали. А для приміщень з повітрям без водяної пари можна підібрати оббивку і з великою гігроскопічністю.
  • Стійкість до ударів подряпин і так далі або наявність Протизломна покриття. Спеціалізована просочення, нанесена на матерію і / або наявність армованих волокон дає можливість значно збільшити час роботи покриття, тим більше якщо є в будинку маленькі дітки і побутові вихованці.
  • Тактильні характеристики. Такий критерій дає можливість зробити вибір виходячи з тактильних відчуттів. Наприклад, приємніше відпочивати на зручному дивані з ніжним низьким ворсом, ніж на твердому, колючі полотні без антистатичного ефекту.