Імпортні натяжні стелі

Можемо з упевненістю сказати, що в даний час на ринку з’явилися і цілком хороші натяжні полотна російського виробництва, в каталозі на нашому сайті ви можете ознайомитися з їх пропозицією. Однак багатьох покупців цікавлять саме імпортні натяжні стелі, незважаючи на те, що зарубіжні аналоги дорожче вітчизняної продукції, а іноді і вельми істотно.

Тому в даній статті ми розповімо про те, чим відрізняються натяжні стелі імпортного і українського виробництва в цілому, які імпортні полотна можна сьогодні придбати і де можна замовити їх дешевше.

Читайте також: Натяжні стелі в приватному будинку з газобетону за посиланням.

Чим імпортні полотна перевершують вітчизняні матеріали?

Україна тільки починає широкий вихід на ринок натяжних полотен і освоює поки що виготовлення натяжного полотна з полівінілхлориду. Іншими словами, навіть з вініловими плівками це поки ще для нас зовсім новий бізнес, не кажучи вже про більш складну технологію виробництва тканинних полотен. Поки ще у виробництві використовуються не тільки верстати, а й компоненти імпортного виробництва. Звичайно, все полотно, яке вироблено в Україні і продається — справжнє, не підроблене, і досить непогане. Проте, якщо порівнювати із зарубіжними аналогами, то є і значні відмінності.

Важливо! У даній статті мова переважно йтиме про європейські матеріали, хоча до імпортних потрібно віднести і китайську продукцію. Виготовлена в Китаї фабрична основа теж високої якості, вона цілком підходить за багатьма параметрами для зіставлення з полотном, виробленим в Європі. Але все ж багато хто звик вважати хорошим імпортом тільки те, що привезено з Німеччини та Франції.

Отже, для імпортних матеріалів відмінною особливістю можна вважати наступне:

  • Різноманіття фактур. Будь-яка зарубіжна компанія виробляє не тільки плівку ПВХ, але і тканинні матеріали. Крім того, якщо російські виробники навчилися поки виготовляти тільки плівку у вигляді глянцю, сатину і матового полотна, то зарубіжним виробникам під силу виробництво більш цікавих і різноманітних фактур. Так, в будь-якому каталозі зарубіжної фірми-виробника ви побачите полотно з декоративними фактурами у вигляді замші, імітації матового скла, шкіри, дзеркала, перламутру і так далі.
  • Широка кольорова палітра. Якщо подивіться палітру фарб то побачите велике розмаїття кольорів і відтінків імпортних плівок і навіть тканини. У той час як колірна палітра російських натяжних стель представлена у будь-якої компанії-установника натяжних стель приблизно півтора десятками кольорів. Безумовно, вибираючи імпортні натяжні стелі, ви маєте більш широкий розбіг для реалізації самих незвичайних дизайнерських задумок.
  • Ширина полотна. У натяжних полотен імпортного виробництва ширина досягає 5 метрів і більше. Такі широкоформатні полотна притаманні, звичайно, китайському поки виробництву, тому що німецькі матеріали, як правило, більш вузькі — ширина німецького полотна доходить до 3,25 метра. А українські плівки не бувають ширше півтора метрів, що змушує установників споювати два полотнища зварним швом.
  • Менша товщина. Цей параметр не помітний оку і виявити різницю зможе тільки фахівець. Справа в тому, що полотно, здається, нічого не втрачає при збільшенні товщини. Однак більш товсті вітчизняні плівки і гірше розтягуються. Ось цю-то різницю і відчує установник, коли буде займатися монтажем. Товсте полотно гірше тягнеться, його складніше правильно і рівно натягнути.
  • В ідеалі полотно повинно не мати ніяких просвітів і похибок у фарбуванні кольору. Однак рідні матеріали можуть мати такі ділянки, втім, непомітні звичайному оку. Однак фахівець вловить нюанси і тому порадить занадто вимогливому клієнту все ж встановити імпортні натяжні полотна, а не — нашого виробництва.
  • Товщина зварного шва. Вона залежить від товщини полотна. Чим тонше полотно, тим менше помітний стачной шов. Відповідно, у імпортних полотен при необхідності зробити зварне полотно стик виходить більш непомітним — добре виконаний шов виглядає як тоненька ниточка на полотні.
  • Різниця в методах кріплення. Зарубіжні фірми зазвичай застосовують гарпунний спосіб установки, в той час як вітчизняні полотна передбачають тільки штапиковий (або іншими словами клинковий) спосіб кріплення. Останній варіант дешевший, але не дозволяє заново перетягнути полотно без втрати якості натягу. Та й в цілому клинковий спосіб ненадійний, застосовується не скрізь — наприклад. Їм не можна користуватися при установці багаторівневих конструкцій.
  • Більший гарантійний термін. В українських полотен він пара років, в той час імпортні натяжні стелі зазвичай встановлюються з гарантією на 10-15 років. Загальний термін служби у російських стель менше, ніж у зарубіжних, які служать по півсотні років.

    Фото: https://1beton.in.ua/

Де замовити дешевше імпортну натяжну стелю

Зарубіжні полотна досить дорогі, особливо якщо мова йде про тканинних стелях. І якщо вас не обдурили, підсунувши замість Німецького або французького полотна китайську підробку, то покупка ніколи не буде дешевою. І якщо ви бачите надто вже привабливу ціну на європейський товар, то варто засумніватися: а чи точно це справжній імпорт? Або під виглядом класного французького або німецького полотна вам намагаються всунути середнього рівня Китайські матеріалу? А ще гірше — і зовсім дешеву підробку? Пам’ятати. Що в даному випадку принцип «скупий платить двічі» працює практично завжди на всі сто відсотків.

І все ж імпортні натяжні стелі насправді не всім по кишені. Ось чому багато споживачів змушені шукати російський аналог, навіть якщо він не дуже підходить за фактурою або кольором. У цьому випадку є кілька варіантів вирішення проблеми. По-перше, можна встановити однорівневу стелю, який обійдеться дешевше багаторівневого. Проста плоска конструкція з класним полотном прослужить довго, виглядає дуже гідно і не потребує ремонту протягом багатьох років.

По-друге, замовляти рекомендуємо у великих компаніях, де більш низькі ціни трапляються за рахунок оптових закупівель полотна.

Обратите внимание:  Испанская плитка для пола ванной комнаты - советы мастера